لوگو جدید حقیاد

افزایش درآمد با زبان انگلیسی

افزایش درآمد با زبان انگلیسی

افزایش درآمد با زبان انگلیسی در سال نوی پیش رو ، مواقعی از سال هست که خیلی از مردم شروع به برنامه ریزی و تعیین اهداف می کنند. غالباً این اهداف عبارتند از یافتن شغل جدید ، بهبود چشم انداز کسب و کار و ایجاد برخی از عادات جدید و مثبت و همچنین افزایش درآمد است

یک تصمیم که می تواند به همه این موارد کمک کند یادگیری زبان انگلیسی یا افزایش مهارت انگلیسی شما است.

تعدادی از دلایل قانع کننده و برخی اطلاعات جالب جالب درباره کشورهایی که انگلیسی صحبت می کنند وجود دارد.

اکثر مردم با کشورهایی که انگلیسی، زبان اصلی آنها است آشنا هستند. این موارد شامل ایالات متحده ، کانادا (به استثنای کبک) ، انگلیس ، استرالیا و نیوزیلند است.اما این لیست به اینجا ختم نمی شود و بسیار متعجب خواهید شد بدانید که  ،   این کشورها شامل سنگاپور ، کنیا ، آفریقای جنوبی ، سوازیلند ، لیبریا ، مالت ، بوتسوانا ، اوگاندا و سیرالئون و … نیز کشورهایی هستند که انگلیسی  زبان رسمی آنهاست که این امر برای تجازت و آموزش عالی بسیار مهم است.

آکادمی حقیاد| رنک جهانی زبان انگلیسی
آکادمی حقیاد| رنک جهانی زبان انگلیسی

در طول سال های اخیر تعداد افرادی که رد حال یادگیری زبان انگلیسی هستند و یا افرادی که تازه اقدام به شروع یادگیری زبان انگلیسی کرده اند بسیار شده است(زیرا ثابت شده است افزایش درآمد با یادگیری زبان انگلیسی به صورت باور نکردنی اتفاق می افتد) همانطور که انتظار می رفت ، کشورهایی که “اقتصاد در حال ظهور” محسوب می شوند ، مانند هند و کره جنوبی رشد قابل توجهی در تعداد افرادی که انگلیسی صحبت می کنند را نشان داده اند. با این حال ، بیشترین رشد و تمرکز برای یادگیری در کشورهای انگلیسی زبان در اروپا است.

در اروپا ، کشورهای اسکاندیناوی در بالای لیست قرار دارند. سوئد در رأس این لیست قرار دارد و نروژ ، دانمارک و فنلاند نیز  پس از آن قرار دارند لهستان ، آلمان ، اتریش و اسلوونی نیز از نظر تعداد ساکنانی که انگلیسی صحبت می کنند ، در بین بیست کشور برتر قرار دارند.

آکادمی حقیاد | رنک گویش وران انگلیسی در اروپا
آکادمی حقیاد | رنک گویش وران انگلیسی در اروپا

تا حدودی تعجب آور است که کشورهای آمریکای لاتین از نظر تعداد ساکنان انگلیسی زبان نسبتاً رتبه پایین دارند. درصد انگلیسی زبانان در خاورمیانه بسیار کم است ، هرچند که افغانستان در سال گذشته از نظر افرادی که می خواهند دوره های آنلاین انگلیسی را بگذرانند و تسلط آنها افزایش یابد ، رشد زیادی داشته است.

آکادمی حقیاد | رنک گویش وران انگلیسی در آمریکای لاتین
آکادمی حقیاد | رنک گویش وران انگلیسی در آمریکای لاتین

یافته جالب دیگر ، رشد انگلیسی زبانان و مهارت انگلیسی در آفریقا است. آفریقای جنوبی افزایش قابل توجهی در تعداد انگلیسی زبانان را نشان داده است همانطور که انتظار می رود در کشوری که انگلیسی زبان رسمی تجارت و آموزش عالی است. با این حال ، رشد انگلیسی زبانان در سایر کشورها علامت مثبتی برای رشد اقتصادی آن کشورها است و تأثیر جمعیت جوان تری را که به دنبال افزایش سطح زندگی و چشم انداز شغلی خود هستند ، نشان می دهد.

در ادامه بخوانید :  تفاوت استفاده از حروف ربط در انگلیسی
آکادمی حقیاد | رنک گویش وران انگلیسی آفریقا
آکادمی حقیاد | رنک گویش وران انگلیسی آفریقا

 

اهمیت زبان انگلیسی در تجارت

منطقی است که بپرسیم چرا زبان انگلیسی می تواند چنین تاثیری در شغل و درآمد شخص داشته باشد.

انگلیسی زبان واقعی دنیای تجارت است.

مطالعه ما نشان داده است که در سطح جهانی ، تسلط بیشتر به زبان انگلیسی دارای مزایای قابل توجهی از جمله تولید ناخالص داخلی بالاتر ، درآمد ناخالص متوسط ​​بالاتر و سایر شاخص های اصلی اقتصادی است.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که مهارت بالای انگلیسی یکی از مراحل اقتصادی است که از اقتصاد کشاورزی به سمت تولیدی یا خدماتی در می آید.

مشاغل خرده فروشی جزء اصلی اقتصاد هستند ، اما با ادامه سریع تجارت الکترونیکی ، این حوزه نیز در حال تغییر است. یکی از جنبه های کلیدی مشاغل تجارت الکترونیکی موفق ، در دسترس قرار دادن سایت برای انگلیسی زبانان است.

از آنجا که مشاغل بیشتری به ویژه SME ها (شرکت های کوچک و متوسط) در سطح بین المللی تجارت می کنند ، تقاضا برای کارمندان انگلیسی زبان همچنان رو به رشد است. در یک برهه بیشترین تقاضا برای کارمندان انگلیسی زبان در سطوح بالاتر بود. اکنون تقاضا در اکثر مناطق شرکت ها وجود دارد. برای پاسخگویی به تقاضا ، بسیاری از شرکتها شروع به آموزش زبان انگلیسی به کارمندان خود کرده اند.

تجارت و زبان انگلیسی

انگلیسی همچنین زبان اصلی برای همکاری و به اشتراک گذاری ایده است. بیشتر مجلات علمی به زبان انگلیسی، بیشتر از هر زبان دیگری منتشر می شوند. این بدان معنا نیست که ایده ها و مفاهیم توسعه یافته به زبان های عربی ، چینی یا لهستانی از اعتبار کمتری برخوردار بوده و کمتر عملی هستند. اینترنت همکاری بین المللی را به عنوان یک هنجار جدید تبدیل کرده است. توانایی به اشتراک گذاشتن ایده ها در مقیاس جهانی بسیار مثبت شده است.

مهارت انگلیسی و اتصال به اینترنت خوب نیز فرصت های آموزشی و یادگیری زیادی را فراهم می کند. میزان اطلاعات موجود فقط با چند کلید زدن سرسام آور است. اکثر قریب به اتفاق این اطلاعات به زبان انگلیسی است. داشتن مهارت انگلیسی ، و نه وابستگی به برنامه های ترجمه ، یک امتیاز مثبت است.

سایر یافته های مطالعه ما

یک یادداشت جالب در این مطالعه مربوط به ارتباط آشکار بین مهارت زبان انگلیسی و جامعه است. این مطالعه نشان می دهد که کشورهای انگلیسی زبان و کسانی که سطح بالایی از مهارت انگلیسی دارند ، بازتر ، سلسله مراتبی کمتری دارند و به طور معمول کیفیت زندگی بهتری را ارائه می دهند.

در ادامه بخوانید :  ۷ راهکار فوق العاده برای یادگیری زبان خارجی

همانطور که انتظار می رود بزرگسالان جوان بالاترین سطح مهارت انگلیسی را نشان می دهند که دلیل عمده آن تلاش بیشتر برای آموزش زبان انگلیسی در مدارس ابتدایی است.

زنان تمایل دارند که بهتر از مردان انگلیسی صحبت کنند.

آکادمی حقیاد | اشتیاق به یادگیری زبان بر اساس جنسیت
آکادمی حقیاد | اشتیاق به یادگیری زبان بر اساس جنسیت

یک یافته تاحدودی شگفت آور این است که مدیران جوان معمولاً مهارت انگلیسی بالاتری نسبت به سایر مدیران دارند. این ممکن است تا حدی انعکاس نیروی کار جوانتر باشد که به نردبان ترقی شرکت ها راه می یابد.

قدم هایی برای آینده

همه ی ما در ابتدای هر سال نو تصمیم های مهمی می گیریم که در سال پیش رو آنها را انجام دهیم و این خود نشان از یک عزم مثبت دارد
در اینجا چند نکته برای کمک به حداکثر توانایی یادگیری مهارت های آموزش زبان انگلیسی در سال جدید آورده شده است.

در یک دوره آموزش زبان انگلیسی آکادمی حقیاد شرکت کنید.

  • قالب آنلاین کلاسها را راحت می کند
  • شما با مربیان ماهر و آگاه کار خواهید کرد.
  • هر وقت ممکن است به انگلیسی گوش دهید. این شامل گوش دادن به موسیقی ، تماشای برنامه های تلویزیونی انگلیسی زبان ، فیلم ها و نمایش ها است.
  • در چت روم های انگلیسی به صورت آنلاین شرکت کنید
  • اینترنت راهی عالی برای تمرین صحبت انگلیسی در موضوعات مختلف فراهم می کند.
  • کتابها و مقالات اینترنتی را به انگلیسی پیدا کنید.

این نه تنها تمرین را فراهم می کند بلکه به شما این امکان را می دهد که به جستجوی کلمات ناآشنا بپردازید.
تنظیمات پیش فرض خود را در دستگاه های خود تغییر دهید(مثل زبان گوشی تلفن اگر فارسی است آن را به انگلیسی تغییر دهید). بسیاری از مطالعات نشان داده است که غوطه وری کامل در یک زبان ، روند یادگیری را تسریع می کند. تغییر تنظیمات پیش فرض زبان به انگلیسی در رایانه ، تبلت  و تلفن همراه شما راهی عالی برای تمرین زبان فراهم می کند.

و در آخر… افزایش درآمد با زبان انگلیسی

میزان درآمد ، یافتن یک شغل خوب و رسیدن به موفقیت راهکاری ساده دارد افزایش سطح آگاهی ! و افزایش آگاهی با یادگیری محقق می شود و چه بسا اگر می خواهید پیشرفت قابل توجهی در زندگی داشته باشید تسلط بر زبان انگلیسی می تواند شما را در خیلی از امور با سرعت باور نکردنی پیش براند

شما هم اگر نکته و یا مواردی دارید که می تواند به سایرین کمک کند در قسمت دیدگاه ها بنویسید و با مشارکت خود باعث رشد و شکوفایی بیشتری شوید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.