لوگو جدید حقیاد

چطور زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید ؟

چطور زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید

یادگیری یک زبان جدید می تونه سخت باشه ، اما غیر ممکن نیست. یادگیری هر زبانی رو می شه به چهار قسمت تقسیم کرد: خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن. اگر می خواهید انگلیسی را سریع یاد بگیرید ، با مرحله ۱ شروع کنید.

۱٫بخوانید بخوانید بخوانید.

یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید برای یادگیری سریع زبان انگلیسی انجام دهید این است که تا می توانید مطالعه کنید. مدام مطالب را به زبان انگلیسی بخوانید. این باعث می شود دایره لغات شما بهتر شود و همچنین به شما در یادگیری دستور زبان و گفتگوهای عامیانه کمک می کند.

    • خواندن طنز. یک گزینه آسان است ، اگر نمی خواهید کتاب های کودکان را بخوانید (البته اگر در شروع راه هستید حتما توصیه می کنیم که این کار را بکنید) ، این است که به جای آن کتابهای طنز را بخوانید. شما می توانید بسیاری از کتاب های طنز زبان انگلیسی را در کتابخانه آکادمی حقیاد  به صورت آنلاین تهیه کنید.
    • کتابهایی را بخوانید که قبلاً خوانده اید. اگر از قبل کمی درباره آنچه اتفاق می افتد آگاه باشید ، آنگاه راحت تر می توانید کلمات را حدس زده و درک کنید.
    • روزنامه بخوانید. روزنامه ها راه خوبی برای یادگیری اصول اولیه یک زبان هستند ، زیرا معمولاً دستور زبان بسیار خوبی دارند و به گونه ای نوشته می شوند که درک آنها آسان باشد. شما می توانید نسخه های آنلاین بسیاری از روزنامه های خوب انگلیسی زبان مانند نیویورک تایمز یا گاردین را پیدا کنید.
در ادامه بخوانید :  یادگیری موسیقی زبان انگلیسی
۲٫فیلم تماشا کنید

فیلم تماشا کنید. تماشای فیلم هم به شما کمک می کند تا انگلیسی خود را بهبود ببخشید ، زیرا به شما کمک می کند تا بفهمید که در موقعیت های مختلف از چه جملاتی استفاده کنید و همچنین به شما در یادگیری کلمات جدید کمک می کند. می توانید با زیرنویس تماشا را شروع کنید(البته ما توصیه نمی کنیم این کار را ) ، اما با خاموش شدن زیرنویس ها بیشتر خواهید آموخت. هنگامی که یک واژگان مهم دارید ، سعی کنید زیرنویس ها را خاموش نگه دارید و روی گوش دادن به کلماتی که می دانید و حدس زدن کلماتی که نمی دانید از آنچه در صحنه روی می دهد حدس بزنید.

۳٫بازی های آنلاین

بازی های ویدئویی که به صورت آنلاین با افراد دیگر بازی می کنید می تواند گزینه خوبی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی باشد. شما می توانید بازی را با افرادی در کشورهای انگلیسی زبان انتخاب کنید که به شما این فرصت را می دهد تا با آنها صحبت کنید و از آنها درس بگیرید. بازی Guild Wars ، World of Warcraft یا The Elder Scrolls Online را امتحان کنید.

۴٫یک دوست آنلاین کنید.

دوستانی پیدا کنید که به صورت نوشتاری با شما در ارتباط باشند این افراد سعی می کنند زبان شما را که برایش نامه (یا ایمیل) می نویسید یاد بگیرند و آنها نیز آن را بازنویسی می کنند. شما نیمی از نامه خود را به زبان مادری خود می نویسید تا آنها تمرین کنند و نیمی دیگر به زبان انگلیسی تا شما تمرین کنید. شما می توانید در مورد هر چیزی که می خواهید صحبت کنید! وب سایت های زیادی وجود دارد که می تواند به شما در پیدا کردن دوست مکاتبه ای آنلاین کمک کند.

در ادامه بخوانید :  معرفی کردن به انگلیسی
۵٫ دوست پیدا کن.

می توانید با یک انگلیسی زبان به صورت آنلاین دوست شوید و با هم چت ، ایمیل و اسکایپ کنید تا انگلیسی خود را تمرین کنید. با پیوستن به انجمن های طرفدار یا از طریق جوامع یادگیرنده زبان می توانید دوستان آنلاین پیدا کنید.

۶٫ آهنگ بخوان.

یادگیری و خواندن آهنگ یکی دیگر از راه های خوب برای بهبود زبان انگلیسی است. این به شما در یادگیری صداهای انگلیسی کمک می کند (قافیه ها به تلفظ شما کمک می کند). همچنین به بهبود واژگان شما کمک می کند. آهنگی را که دوست دارید پیدا کنید ، آن را بیاموزید و معنی اشعار را بیاموزید.

امیدواریم با به کار بستن این شش روش بتوانید یادگیری سریع زبان انگلیسی را به سادگی تجربه گنید در صورتی که نیاز به مقاله و یا انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید

 

 

 

 

 

خلاصه
چطور زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید ؟
عنوان مقاله
چطور زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید ؟
موضوع
یادگیری یک زبان جدید می تونه سخت باشه ، اما غیر ممکن نیست. یادگیری هر زبانی رو می شه به چهار قسمت تقسیم کرد: خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن. اگر می خواهید انگلیسی را سریع یاد بگیرید ، با مرحله ۱ شروع کنید.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.