ممکن است شما در دوره آموزش زبان انگلیسی حقیاد شرکت نمائید و پس از مدتی نخواهید ادامه دهید (به هر علتی) سئوالی که مطرح می شود آیا میشه این دوره رو به کسی دیگه ای بدم؟

شاید اولین راهکار در اختیار قرار دادن نام کاربری و رمز عبورتان باشد(توصیه اکید می کنیم که اینکار رو انجام ندهید) بله با این روش دوره را به شخص دیگری اسماً انتقال داده اید.

اما توجه داشته باشید که هر فعالیتی که فرد ثالث انجام می دهد با نام شماست و تمامی مدارک صادره از سوی بنیاد حقیاد تماماً با نام شما خواهد بود.

به عبارتی دیگری زحمت خواهد کشید بی ثمر، حال برای رفع این مشکل می توانید به واحد آموزش تیکت زده و درخواست انتقال دهید پروسه انتقال از یک فرد به فرد دیگر شامل هزینه های جانبی است علاوه بر این دسترسی خود شما به سایت حقیاد برای همیشه مسدود و تمام فعالیت های شما از روی پلتفورم حقیاد حذف خواهد شد.

نکات مهم انتقال مالکیت اکانت

در صورتی که فرد ثالث اقدام به انجام اموری نماید که در قوانین و مقررات و آیین نامه های آموزشی ذکر شده است و باعث مسدودی اکانت شود دلیل بر استفاده دیگری از شما به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود و اکانت نیز مسدود خواهد ماند.

در صورتی که سیستم هوشنمد آموزشی حقیاد تشخیص به تغییر کاربر بر اساس داده های ورودی خود نماید اقدام به احراز هویت مجدد از فرد شرکت کننده خواهد کرد و در صورتی که احراز شود شخص دیگری از اکانت شما استفاده می کند به صورت اتوماتیک اکانت شما برای همیشه مسدود خواهد شد.

توجه به این نکته که اکانتی که می خواهد انتقال یابد فقط یکبار می توان برای آن درخواست انتقال ثبت نمود.

اکانت های قابل انتقال هستند که زبان آموز هیچگونه مدرک اتمام دوره دریافت نکرده باشند به عبارتی تا قبل از درس 30 دوره تازه کار می توانید انتقال انجام دهید.

استفاده همزمان دو نفر از سیستم آموزشی حقیاد با یک رمز عبور غیر مجاز بوده و در صورتی که بر اساس IP های کاربری شما و شخص دیگر مشخص شود که به صورت همزمان و یا غیر همزمان از دو یا چند مقصد مختلف در حال استفاده از سیستم حقیاد هستند IP های کاربر مسدود خواهد شد، ضمن اینکه سیستم حقیاد به صورت خودکار از ورود همزمان دو فرد یا یک اکانت جلوگیری می کند.

You cannot copy content of this page