دانشجوی زبان انگلیسی
لوگو وی آی پی حقیاد

پکیج جامع آموزش زبان انگلیسی حقیاد​

سطح مقدماتی تا پیشرفته
⭐⭐⭐⭐⭐
محتویات دوره
گرامر 3
گرامر 2
گرامر 1
مکالمه 3
مکالمه 2
مکالمه 1
504 وردز
600 وردز
فرندز
فیلم زبان
آلیشا
کوئیز لند
ویژگی های دوره

سیستم حرفه ای آزمون های روزانه

سیستم حرفه ای غیبت سنج

ارائه گواهینامه پایان دوره

نحوه برگزاری

پس از خرید دوره می توانید به صورت آنلاین در هر کجای دنیا که باشید آموزش خود را شروع کنید

آموزش مرحله ای سیستمی است که تا زمانی یادگیری شما کامل نشده باشد ادامه پیدا نخواهد کرد

پیش نیاز های دوره
خرید دوره
2580000 تومان

تعداد دروس

180 درس طبقه بندی شده

تعداد آزمون

180 آزمون روزانه +6 آزمون نهایی

تعداد آزمون

180 آزمون روزانه +6 آزمون نهایی

تعداد آزمون

180 آزمون روزانه +6 آزمون نهایی

همه ی آنچه که در این دوره یاد خواهید گرفت
گرامر 1

گرامر سطح 1 با درس های کوتاه اما کاربردی شما را قادر می سازد تا هنگام جمله سازی به زبان انگلیسی از استاندارد های درست استفاده نمائید در این دوره با ساختار جمله ، اجزای جمله و نحوه به کارگیری آنها در جمله آشنا می شوید.

گرامر 2

گرامر سطح 2 نیز با تکیه بر جمله سازی زمان های مختلف را مورد بررسی و آموزش قرار می دهد در این روش یادگیری گرامر زبان انگلیسی تکیه بر مکالمه است به همین دلیل تمامی اتفاقاتی که در یک جمله ممکن است رخ دهد مورد بررسی و آموزش قرار می گیرد.

گرامر 3

گرامر سطح 3 تکمیل دروس گذشته است با گذاراندن این دوره به هیچ عنوان در مکالمه و جمله بندی به زبان انگلیسی مشکلی نخواهید داشت این دوره و دو دوره قبلی همگی در پایان هر درس کلی یک آزمون مخصوص گرامر دارد که دانشجو باید آن را تکمیل نماید.

مکالمه 1

تا زمانی که نتوانید صحبت کنید عملا یادگیری زبان انگلیسی عمل بزرگی نیست پس نترسید و از درس های اول شروع به صحبت کردن کنید تمامی مکالمات دارای حداقل دو شخصیت هستند.

مکالمه 2

ممکن است شما روزی به سینما، کافی شاپ، رستوران، هتل و … بروید اینها موقعیت هایی است که برای همه ی افراد پرکاربرد هستند پس در این موقعیت ها قرار خواهید گرفت تا بتوانید مکالمه موثر داشته باشید.

مکالمه 3

پا رو باید فراتر از حد گذاشت و دچار چالش هایی شد که سخت است در یک جلسه کاری شرکت کنید و همزمان با چندین نفر مکالمه داشته باشید در مورد کار خود به رئیستان توضیح ارائه دهید و یا گزارش هایی را که از شما خواسته را برایش شرح دهید.

فرندز

فرندز یکی از محبوبترین سریال هایی است که تاکنون برای آموزش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار گرفته است در این دوره قسمت هایی انتخاب شده است که در با توجه به محتوای آموزشی، آموزش شما را تکمیل می کند.

فیلم زبان

مجموعه ای از بهترین آثار سینمایی که علاوه بر لذت تماشای آنها می توانید زبان  خود را تقویت کنید تمامی این آثار به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت علاوه بر لذت تماشا لذت درک کردن آن را هم خواهید برد

504 وردز

در این دوره شما 504 واژه را به همراه کدینگ و استفاده لغات آن در فیلم ها و سریال ها به سادگی خواهید  آموخت تا هرگز آنها را فراموش نکنید.

600 وردز

هر زبان آموزی باید دایره واژگان لغاتش در حدی باشد که در مکالمه دچار تعلل و تپق نشود ما شما را با 600 واژه تقویت می کنیم.

داستان کوتاه انگلیسی

مجموعه ای ارزشمند از داستان های کوتاه انگلیسی همراه با متن و صوت آنها که می توانید علاوه بر تقویت زبان خود با داستان ها همراه شوید و از مطالب آنها استفاده کنید.

کوئیز لند

هر درس یک آزمون و هر درس گرامر یک آزمون و هر فصل یک آزمون کلی و مسابقات آزمون بین تمامی شرکت کنندگان دوره آموزش زبان انگلیسی حقیاد اینجا سرزمین آزمون است.

آلیشا

با آلیشا همراه شوید و زبان انگلیسی را به زبان انگلیسی یاد بگیرید این درس ها به صورت مطالعه آزاد در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

خواندن زبان انگلیسی

آموزش خواندن یکی از مباحث مهم در یادگیری زبان انگلیسی است در این دوره نیز از درس های ابتدایی این آموزش ها به لیست دروس اضافه می شوند.

شنیدن زبان انگلیسی

شنیدن اصل مهم یادگیری است تا زمانی که گوشتان عادت به شنیدن واژگان و جملات انگلیسی نکند راهی از پیش نخواهید برد با سری درس ها و تمارین شنیدن این قوه مهم را تقویت خواهید کرد.

آموزش تلفظ زبان انگلیسی

تلفظ صحیح باعث درک بهتر و متقابل در مکالمه خواهد بود در این دوره درس های اختصاصی مربوط به تلفظ لغات از آسان تا سخت خواهیم داشت.

تکلیف در خانه

برای اولین بار در نظام آموزشی آنلاین است که باید برای هر درس تکالیف مربوطه را انجام دهید و در صورت صحیح بودن آن به درس بعد بروید تمامی تکالیف توسط اساتید حقیاد چک می شوند.

لوگو وی آی پی حقیاد

محتوای دوره آموزش زبان انگلیسی حقیاد فراتر از تصورات ممکن است باشد در این دوره شبه جملات، ضرب المثل ها  افعال چند سیلابی و … آموزش داده می شود دروس از مبتدی به فوق پیشرفته به مراتب سختی آنها افزوده می شود و همچنین حجم مطالب درسی در هر سطح نسبت به سطح قبلی افزوده خواهد شد لزوما نباید شما یک درس را حتماً در یک روز به پایان برسانید بلکه گاهی مواقع لازم است یک درس را ظرف چند روز مطالعه و بعد از یادگیری 100 درصدی به درس بعدی بروید.

You cannot copy content of this page